Filtrer les éléments par date : mardi, 12 septembre 2017 - Lycée MLK
mardi, 12 septembre 2017 00:00

dopłata do odszkodowania

Temat niesprawiedliwych odszkodowań z polis komunikacyjnych OC jest tak naprawdę w Polsce stale bardzo żywy. Mimo ogromnego zwiększenia wysokości składek ubezpieczeń OC, pod przykrywką zapewniania usług najwyższej jakości, nadal mnóstwo osób biorących udział w kolizjach na drodze nie otrzymuje takich pieniędzy, jakie faktycznie się im należą. W przypadku obniżonych wypłat od firm ubezpieczeniowych najrozsądniejszym rozwiązaniem może być sprzedaż odszkodowań, jaka oszczędzi nam cenny czas, nerwy, jednak i pieniądze. Podejmując taki krok dostajemy natychmiastowo całkowite dopłata do odszkodowania dostając jednocześnie wszelkie należne nam pieniądze w niezwykle krótkim czasie.
Sprawa jest tutaj niesłychanie prosta. Skupujemy odszkodowania każdego rodzaju, niezależnie od ich wielkości, biorąc na siebie wszelkie obowiązki powiązane z otrzymaniem od ubezpieczyciela należnej kwoty pieniędzy. Skup szkody OC to po pierwsze samodzielne, rzetelne przekalkulowanie należnej rekompensaty, a później przelanie tej należności osobie sprzedającej własne odszkodowanie. Z dopłaty do odszkodowań OC można skorzystać również w przypadku, kiedy wyraziliśmy zgodę na kwotę odszkodowania wyliczoną przez ubezpieczyciela oraz otrzymaliśmy już należne środki. W takiej sytuacji wielkość dopłaty stanowi różnicę pomiędzy kwotą należącą się nam w rzeczywistości, a tą, którą dostaliśmy od ubezpieczyciela.
Sprawny dopłaty do odszkodowań oc to zawsze najrozsądniejsze rozwiązanie pozwalające na szybkie otrzymanie pieniędzy i między innymi naprawę swojego auta z wykorzystaniem oryginalnych części. To konkretnie na podstawie tego rodzaju części powinny być wyliczane odszkodowania, jednak ubezpieczyciele potrafią te stawki znacząco obniżać. Zaniżone odszkodowanie z OC nie będzie musiało być problemem. Walka o uczciwe zwroty nie musi oznaczać bowiem nawet wielu lat batalii w sądzie z ubezpieczycielem. Należy tylko wybrać skup odszkodowań OC i w niezwykle krótkim okresie czasu otrzymać wszystkie należące się pieniądze, a następnie zapomnieć o całej sprawie. Wypłata całkowitego odszkodowania w żaden sposób nie będzie zależna od wyników sprawy w sądzie przeciw firmie ubezpieczeniowej. Po pełnym przeanalizowaniu konkretnej sprawie jesteśmy w stanie natychmiast przekazać swoją propozycję odszkodowania, a po jego zaakceptowaniu tak samo szybko je wypłacić.

Publié dans Blog du Lycée

CONTACTEZ-NOUS

  • En arrivant de Ouagadougou, après la gendarmerie de Ziniaré, tourner à gauche et prendre la route de Donssin. Après 1 km le lycée est à votre droite !
  • +224-50-50-05-00
  • contact@lyceemlk.com

Parrainage et Dons

Le Lycée MLK est un projet jeune qui dépend encore de la générosité de parrains et de donateurs

Comment nous soutenir?